Quantcast
aryaenews is loading
Aryae News .ir
در حال بارگذاری...

دی

29 جمعه
1396

اینجا جای تبلیغ شماست !

ستاره‌ هایی که با خانواده خود دشمنی دارند!

1396/3/16 13:15 منبع برترین ها

شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

ستاره‌ هایی که با خانواده خود دشمنی دارند!
برترین ها: اگر ادعا می کنید که هیچگاه از دست پدر و مادرتان ناراحت نشده اید، پس بهتر است بار دیگر با دقت به گذشته تان نگاهی بیاندازید. تفاوت آدمها با یکدیگر گاهی موجب اختلاف نظر و ناراحتی می شود که این موضوع در جمع خانوادگی نیز طبیعی است. شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.
 
شارلیز ترون
 
 شارلیز ترون یکی از موفق ترین زنان جهان است اما آیا در خانواده خود هم فرد موفق و خوشبحتی بود؟ او اعتراف می کند که سالهای نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته، اما تمام تلاشش را کرد تا شرایط را آنطور که دلش می خواهد، تغییر دهد. زمانی که او یک نوجوان بود، مادرش به دلیل قتل پدرش، به زندان افتاد. پدر او یک دائم الخمر بود که در زمان مستی مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. اگر چه گفته شده که مادرش هنگام قتل همسر در حال دفاع از خودش بوده اما با وجود شواهد باز هم به زندان افتاد و درست همان زمان بود که شارلیز ترون 15 ساله دوران سخت زندگی اش را آغاز کرد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
آنجلینا جولی
 
همانطور که می دانید، آنجلینا در خانواده مشهوری بزرگ شده است. مادر او مارچلین برتراند و پدرش جان ویت نام داشت. پدر او بازیگری موفق و برنده آکادمی اوراد و 4 گلدن گلوب بود اما اینها موفقیت او را به عنوان یک پدر در خانواده تضمین نمی کرد. آنجلینا رابطه خوبی با خانواده اش، به خصوص پدرش، نداشت. در سال 1977 جان خانواده خود را ترک کرد و همین موضوع باعث شد که آنجلینا هیچوقت او را نبخشد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
هلی بری
 
هلی بری کودکی سختی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، داشته است. پدر او یک دائم الخمر بود که همیشه مادر و خواهرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. او این تجربه تلخ را از سن 5 سالگی آغاز کرد، به همین دلیل هیچگاه رابطه خوبی با خانواده اش نداشت. او اعتراف می کند که همیشه از خشونت خانگی رنج می برد.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
کریستینا آگیلرا
 
یکی از افرادی که همیشه صادقانه از زندگی و خانواده اش حرف می زند، کریستینا آگیلرا است. او اعتراف می کند که همیشه در کودکی، چه روحی و چه فیزیکی، از طرف پدرش مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. او می گوید: « ین اتفاقات تلخ آغاز و پایان نداشت، همیشگی بود. غم و غصه هایی که در خانه داشتم من را وادار کرد تا به سمت موسیقی بروم. شاید اگر آن شرایط سخت را تجربه نمی کردم، هیچگاه یک خواننده مشهور نمی شدم. من یاد گرفتم که چگونه از دل تاریکی نور امیدی پیدا کنم.»
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
امینم
 
امینم نه تنها در بازیگری، بلکه در خوانندگی و ترانه نویسی نیز استعداد فوق العاده ای دارد. او قبل از شهرت دوران سختی را پشت سر گذاشت. پدر او، زمانی که امینم تنها 18 سال داشت، او و مادرش را رها کرد. بازتاب این درد و رنج را می توان در آهنگ های او نیز یافت. به عنوان مثال او یکی از ترانه هایش را در مورد زندگی تلخ مادرش نوشته است. در سال 2009 مادر امینم بیمار شد و تمام مخارج زندگی به گردن او افتاد. امینم بدی هایی که پدرش در حقش کرده را فراموش نخواهد کرد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
جنیفر آنیستون
 
جنیفر آنیستون همیشه در مورد مشکلات مالی که خانواده اش با آن دست و پنجه نرم می کردند، حرف می زند. آنها شرایط سختی داشتند اما زمانی که پدرش توانست بر این مشکل غلبه کند، او و مادرش را رها کرده و زندگی اش را با زن دیگری آغاز کرد. جنیفر حتی با مادرش هم رابطه خوبی نداشته است. مادر او حتی یک کتاب چاپ کرده در مورد رابطه ناسالمی که با دخترش داشت، نوشته است. اگر چه جنیفر زندگی وحشتناکی داشت اما در نهایت توانست به دور خود دیواری بکشد و خودش را از آسیب های بیشتر برهاند.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
ادل
 
ادل از محبوب ترین خواننده های امروز است که طرفداران زیادی دارد اما او این موفقیت را به سادگی به دست نیاورد. زمانی که او تنها 3 سال سن داشت، پدرش از مادرش جدا شد و همین موضوع برای این که ادل از پدرش متنفر شود، کافی بود. بی پولی یکی از مهمترین مشکلات او و مادرش بود که پس از جدایی از پدرش به اوج رسید اما خوشبختانه آنها توانستند بر این سختی غلبه کنند. اگر چه بعدها پدر ادل خواست که با دخترش ارتباط برقرار کند اما ادل پیشنهاد آن را نپذیرفت.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
مکالی کالکین
 
تنها چیزی که ما می دانیم این است که مکالی کالکین یکی از جذاب ترین کودکانی بود که تا به حال دیده ایم. اما طبق گزارشات، او کودکی سختی داشت. از زمانی که پدرش فهمید زیبایی و توانایی های پسرش زبانزد خاص و عام است، او را برای کار کردن نزد دیگران می فرستاد. پدر او فردی الکی بود که پسرش را مجبور می کرد نان آور خانه باشد و نتیجه اش هم کاملا مشخص است، مکالی هیچ ردی از تمام آن پول هایی که به دست آورد، ندید.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند

خبرهای مرتبط

زیبایی این ستاره‌ها، دلیل شهرت‎شان شد!
اگر دوست دارید با ستاره هایی که نه به خاطر توانایی هایشان، بلکه به دلیل ظاهر جذاب شان ستاره شده اند، آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
چهره های جهانی 10:19   1396/10/26
فیلیپه کوتینیو، گران قیمت‌ترین خرید آبی اناری‌ها
فوتبال به جایی رسیده که برای انتقال یک بازیکن از باشگاهی به باشگاه دیگر، رقم هایی پرداخت می شود که گاهی می تواند زندگی مردم یک شهر را عوض کند. باید اعتراف کنیم که فوتبال دچار جنون شده است!
چهره های جهانی 10:04   1396/10/26
جمال عبدالناصر؛ رهبری که در حافظه تاریخی اعراب زنده ماند
«جمال عبدالناصر» (15 ژانویه 1918 - 28 سپتامبر 1970) دومین رئیس‌جمهور مصر از سال 1956 تا هنگام مرگ بود. وی به همراه «محمد نجیب»، نخستین رئیس‌جمهور مصر انقلاب 1952 این کشور را رهبری کرد که به سرنگونی «ملک فاروق» آخرین پادشاه خاندان «محمد علی» پادشاهی مصر و سودان انجامید.
چهره های جهانی 16:59   1396/10/25
لوئیس همیلتون؛ شوالیه فرمول یک
ورود همیلتون به رقابت های اتومبیلرانی بسیار دیر بود اما با تمرکز بالای این پسر بریتانیایی و توانایی و سرعت مناسب، به سرعت به ستاره ای در فرمول یک بدل شد و شروع به درخشش کرد.
چهره های جهانی 09:37   1396/10/25
رازهای «جیم کری»؛ نیمه تاریک مرد شگفت انگیز
بدون شک جیم کری یکی از بزرگ ترین کمدین های تاریخ است اما این شهرت و اعتبار بدین معنی نیست که این مرد شگفت انگیز نیمه تاریکی نداشته باشد.
چهره های جهانی 10:00   1396/10/24
نانسی عجرم؛ با نفوذترین خواننده زن عرب
در سال ۱۹۸۳ میلادی در شهر بیروت آقای نبیل عجرم و خانم ریموندا عون صاحب نخستین فرزند خود شدند و نام او را نانسی گذاشتند. پدر نانسی از کودکی او را به خوانندگی تشویق می کرد.
چهره های جهانی 07:39   1396/10/24

نظرات کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد *

کانال تلگرام
انتقادات و پیشنهادات

سایت خبری آریایی نیوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخبار منتشر شده ندارد و صرفاً اخبار گوناگون را از منابع خبری معتبر دریافت و با ذکر منبع انتشار می دهد.

لطفا انتقادات و پیشنهادهای سازنده ی خود را در قبال بهبود عملکرد سایت به ما انتقال دهید

ارتباط با ما
تبلیغات
دنیای فوتبال
تبلیغات
آب و هوای امروز
برای نمایش شهرهای دیگر اینجا کلیک کنید.
شهر کمینه بیشینه دما هوا
کرج -2 9 -1 شب صاف
کرمانشاه -1 9 -1 شب صاف
بجنورد -1 12 -1 شب صاف
مشهد -2 15 -2 شب صاف
زنجان -3 8 -2 شب تا قسمتی ابری
سنندج -2 8 -2 شب تا قسمتی ابری
خرم آباد -2 12 -2 شب صاف
اصفهان -4 13 -3 شب صاف
یاسوج -4 7 -3 شب صاف
همدان -3 9 -4 شب صاف
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح 05:45
طلوع آفتاب 07:13
اذان ظهر 12:15
غروب آفتاب 17:17
اذان مغرب 17:36
نیمه شب شرعی 23:31
نرخ ارز
آمار سایت
Top