Aryae News .ir
در حال بارگذاری...
اخبار ایران و جهان آریایی نیوز - ستاره‌ هایی که با خانواده خود دشمنی دارند!

اسفند

29 سه شنبه
1396

اینجا جای تبلیغ شماست !
اینجا جای تبلیغ شماست !

دنیای ورزش

موبایل

مسافرت

آب و هوا

مهندسی

تصویری

موزیک

ویدئو

سرگرمی

روزشمار

هوش

تکنولوژی

روزنامه

سکه و ارز

خودرو

بورس

ستاره‌ هایی که با خانواده خود دشمنی دارند!

1396/3/16 13:15 منبع برترین ها

شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

ستاره‌ هایی که با خانواده خود دشمنی دارند!
برترین ها: اگر ادعا می کنید که هیچگاه از دست پدر و مادرتان ناراحت نشده اید، پس بهتر است بار دیگر با دقت به گذشته تان نگاهی بیاندازید. تفاوت آدمها با یکدیگر گاهی موجب اختلاف نظر و ناراحتی می شود که این موضوع در جمع خانوادگی نیز طبیعی است. شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.
 
شارلیز ترون
 
 شارلیز ترون یکی از موفق ترین زنان جهان است اما آیا در خانواده خود هم فرد موفق و خوشبحتی بود؟ او اعتراف می کند که سالهای نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته، اما تمام تلاشش را کرد تا شرایط را آنطور که دلش می خواهد، تغییر دهد. زمانی که او یک نوجوان بود، مادرش به دلیل قتل پدرش، به زندان افتاد. پدر او یک دائم الخمر بود که در زمان مستی مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. اگر چه گفته شده که مادرش هنگام قتل همسر در حال دفاع از خودش بوده اما با وجود شواهد باز هم به زندان افتاد و درست همان زمان بود که شارلیز ترون 15 ساله دوران سخت زندگی اش را آغاز کرد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
آنجلینا جولی
 
همانطور که می دانید، آنجلینا در خانواده مشهوری بزرگ شده است. مادر او مارچلین برتراند و پدرش جان ویت نام داشت. پدر او بازیگری موفق و برنده آکادمی اوراد و 4 گلدن گلوب بود اما اینها موفقیت او را به عنوان یک پدر در خانواده تضمین نمی کرد. آنجلینا رابطه خوبی با خانواده اش، به خصوص پدرش، نداشت. در سال 1977 جان خانواده خود را ترک کرد و همین موضوع باعث شد که آنجلینا هیچوقت او را نبخشد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
هلی بری
 
هلی بری کودکی سختی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، داشته است. پدر او یک دائم الخمر بود که همیشه مادر و خواهرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. او این تجربه تلخ را از سن 5 سالگی آغاز کرد، به همین دلیل هیچگاه رابطه خوبی با خانواده اش نداشت. او اعتراف می کند که همیشه از خشونت خانگی رنج می برد.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
کریستینا آگیلرا
 
یکی از افرادی که همیشه صادقانه از زندگی و خانواده اش حرف می زند، کریستینا آگیلرا است. او اعتراف می کند که همیشه در کودکی، چه روحی و چه فیزیکی، از طرف پدرش مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. او می گوید: « ین اتفاقات تلخ آغاز و پایان نداشت، همیشگی بود. غم و غصه هایی که در خانه داشتم من را وادار کرد تا به سمت موسیقی بروم. شاید اگر آن شرایط سخت را تجربه نمی کردم، هیچگاه یک خواننده مشهور نمی شدم. من یاد گرفتم که چگونه از دل تاریکی نور امیدی پیدا کنم.»
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
امینم
 
امینم نه تنها در بازیگری، بلکه در خوانندگی و ترانه نویسی نیز استعداد فوق العاده ای دارد. او قبل از شهرت دوران سختی را پشت سر گذاشت. پدر او، زمانی که امینم تنها 18 سال داشت، او و مادرش را رها کرد. بازتاب این درد و رنج را می توان در آهنگ های او نیز یافت. به عنوان مثال او یکی از ترانه هایش را در مورد زندگی تلخ مادرش نوشته است. در سال 2009 مادر امینم بیمار شد و تمام مخارج زندگی به گردن او افتاد. امینم بدی هایی که پدرش در حقش کرده را فراموش نخواهد کرد.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند 
 

 
جنیفر آنیستون
 
جنیفر آنیستون همیشه در مورد مشکلات مالی که خانواده اش با آن دست و پنجه نرم می کردند، حرف می زند. آنها شرایط سختی داشتند اما زمانی که پدرش توانست بر این مشکل غلبه کند، او و مادرش را رها کرده و زندگی اش را با زن دیگری آغاز کرد. جنیفر حتی با مادرش هم رابطه خوبی نداشته است. مادر او حتی یک کتاب چاپ کرده در مورد رابطه ناسالمی که با دخترش داشت، نوشته است. اگر چه جنیفر زندگی وحشتناکی داشت اما در نهایت توانست به دور خود دیواری بکشد و خودش را از آسیب های بیشتر برهاند.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
ادل
 
ادل از محبوب ترین خواننده های امروز است که طرفداران زیادی دارد اما او این موفقیت را به سادگی به دست نیاورد. زمانی که او تنها 3 سال سن داشت، پدرش از مادرش جدا شد و همین موضوع برای این که ادل از پدرش متنفر شود، کافی بود. بی پولی یکی از مهمترین مشکلات او و مادرش بود که پس از جدایی از پدرش به اوج رسید اما خوشبختانه آنها توانستند بر این سختی غلبه کنند. اگر چه بعدها پدر ادل خواست که با دخترش ارتباط برقرار کند اما ادل پیشنهاد آن را نپذیرفت.
 
 ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند
 

 
مکالی کالکین
 
تنها چیزی که ما می دانیم این است که مکالی کالکین یکی از جذاب ترین کودکانی بود که تا به حال دیده ایم. اما طبق گزارشات، او کودکی سختی داشت. از زمانی که پدرش فهمید زیبایی و توانایی های پسرش زبانزد خاص و عام است، او را برای کار کردن نزد دیگران می فرستاد. پدر او فردی الکی بود که پسرش را مجبور می کرد نان آور خانه باشد و نتیجه اش هم کاملا مشخص است، مکالی هیچ ردی از تمام آن پول هایی که به دست آورد، ندید.
 
ستاره هایی که با خانواده خود دشمنی دارند

خبرهای مرتبط

تغییر چهره زنان هالیوودی در گذر زمان
اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از زنان هالیوودی زیباتر از قبل و کدامیک از آنها به مرور زمان شکسته تر شدند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
چهره های جهانی 09:14   1396/12/27
دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود
معمولاً سلبریتی ها برای فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند اما در برخی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما را با برخی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده اند آشنا کنیم.
چهره های جهانی 09:29   1396/12/6
«سام» و «بریتنی»؛ ماجرای یک عشق ایرانی-آمریکایی
برینتی اسپیرز یکی از خبرسازترین ستاره های عصر حاضر است. آخرین اخباری که در مورد او منتشر شده مربوط به رابطه عاطفی اش است. او اخیرا با مدلی ایرانی به نام سام اصغری آشنا شده و اینطور به نظر می رسد که رابطه خوبی میان شان برقرار است.
چهره های جهانی 09:10   1396/12/6
بازنشسته‌های مشهور؛ بازیگران زنی که دیگر بازی نمی‌کنند
برخی ستارگان هالیوودی سعی کرده اند خود را از مرکز توجه در هالیوود خارج کرده و بیشتر روی زندگی شخصی و خانوادگیشان تمرکز داشته باشند. بدین ترتیب آن ها در تبعیدی خودخواسته از هالیوود به سر می برند و در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از این بازیگران زن که دیگر در فیلم های شناخته شده بازی نمی کنند آشنا کنیم.
چهره های جهانی 08:03   1396/12/5
کیت در مقابل مگان؛ مقایسه دو عروس خانواده سلطنتی بریتانیا
خانواده سلطنتی بریتانیا، اخیرا عروس دیگری را به جمع خود راه داده است که تفاوت های اساسی با عروس اول آنها، یعنی کیت میدلتون، دارد. در ادامه تفاوت های این دو عروس خانواده سلطنتی را، از تحصیلات گرفته تا لباس و عکس های نامزدی، برایتان آورده ایم.
چهره های جهانی 07:17   1396/12/4
وارث رایش؛ فراز و نشیب‌های زندگی «آنگلا مرکل»
قدرتمندترین زن جهان که چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا را می چرخاند با عجیب ترین چالش ها و بدنامی ها رو به رو بوده است اما آن ها را کنار زده است. از فراز و نشیب های زندگی «آنگلا مرکل» خبر دارید؟
چهره های جهانی 09:10   1396/12/3

نظرات کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد *

کانال تلگرام
انتقادات و پیشنهادات

سایت خبری آریایی نیوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخبار منتشر شده ندارد و صرفاً اخبار گوناگون را از منابع خبری معتبر دریافت و با ذکر منبع انتشار می دهد.

لطفا انتقادات و پیشنهادهای سازنده ی خود را در قبال بهبود عملکرد سایت به ما انتقال دهید

ارتباط با ما
تبلیغات
دنیای فوتبال
تبلیغات
آب و هوای امروز
برای نمایش شهرهای دیگر اینجا کلیک کنید.
شهر کمینه بیشینه دما هوا
شهرکرد 0 20 1 شب صاف
زنجان 0 17 1 شب معتدل
ساری 10 24 12 شب تا قسمتی ابری
اهواز 12 27 13 شب صاف
گرگان 17 25 16 شب تا قسمتی ابری
بوشهر 19 24 19 شب صاف
اراک 2 22 2 شب صاف
ارومیه 2 19 2 شب معتدل
بندرعباس 21 26 20 شب صاف
یاسوج 1 15 3 شب صاف
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح 04:47
طلوع آفتاب 06:10
اذان ظهر 12:12
غروب آفتاب 18:15
اذان مغرب 18:33
نیمه شب شرعی 23:31
نرخ ارز
آمار سایت