Quantcast
aryaenews is loading
Aryae News .ir
در حال بارگذاری...

دی

28 پنجشنبه
1396

اینجا جای تبلیغ شماست !

حرفه‌ای‌ترین مرکز بلیچینگ ایران - دکتر اردلان صالحیان

1396/9/22 09:29 منبع برترین ها

افرادی که دندان‌های زیبا دارند، زمان صحبت کردن و خندیدن، زیبایی دندان‌های آن‌ها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد. داشتن دندان‌های زیبا به اندازه‌ای اهمیت دارد که حتی اگر سایر اجزا صورت متناسب و زیبا باشند، اما تنها جای یکی از دندان‌ها خالی باشد چهره را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد. مرکز زیبایی، ایمپلنت و لیزر دکتر صالحیان یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی است که با همکاری تیم متخصص و متعهد آماده خدمتگزاری و ارائه‌ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد.

حرفه‌ای‌ترین مرکز بلیچینگ ایران - دکتر اردلان صالحیان
 حرفه‌ای‌ترین مرکز بلیچینگ ایران - دکتر اردلان صالحیان
بسیاری از افراد برای زیبایی همه اجزا صورت خود هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کنند. عمل‌های مختلف زیبایی از جمله روش هایی هست که افراد برای جذاب‌تر شدن به آن‌ها پناه می‌برند. اما افرادی وجود دارند که از زیبایی دندان و اهمیت آن در نگاه دیگران غافل می‌شوند. افرادی که دندان‌های زیبا دارند، زمان صحبت کردن و خندیدن، زیبایی دندان‌های آن‌ها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد. داشتن دندان‌های زیبا به اندازه‌ای اهمیت دارد که حتی اگر سایر اجزا صورت متناسب و زیبا باشند، اما تنها جای یکی از دندان‌ها خالی باشد و یا رنگ دندان‌ها تیره و زرد رنگ باشد، چهره را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد، حتی چهره را از حالت رسمی بودن خارج می‌کند.
 درباره دکتر اردلان صالحیان مدیریت مرکز تخصصی دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت
 
دکتر اردلان صالحیان جراح-دندانپزشک زیبایی که دارای مدرک ایمپلنت و بازسازی دهان از دانشگاه NYU و فلوشیپ زیبایی و طراحی لبخند از دانشگاه جنوا ایتالیا هستند مدیریت مرکز را بر عهده دارند.
دکتر اردلان صالحیان جراح ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی، فارغ التحصیل رشته ى دکتراى حرفه اى دندانپزشکى از دانشگاه علوم پزشکى تهران می‌باشد.
ایشان ابتدا دانش ایمپلنتولوژی را زیر نظر اساتید مطرح دنیا همچون پروفسور پاول ویگل در آلمان گذرانده است و سپس موفق به دریافت مدرک ایمپلنتولوژی از دانشگاه نیویورک شده است سپس دوره‌های جراحی لثه که لازمه درمان ایمپلنت بود را از دانشگاه USC امریکا فراگرفته و به دنبال آن مدارک مربوطه را اخذ نموده است.
دکتر صالحیان پس از بازگشت به ایران متوجه این موضوع شده اند که رعایت اصول زیبایی در درمان‌های ایمپلنت حلقه گمشده‌ای در درمان‌های ایمپلنت در ایران است به همین دلیل با گذراندن دوره‌های زیبایی در دانشگاه جنوا ایتالیا با تحصیل اصول زیبایی و طراحی لبخند اقدام به درمان بیماران نمودند.
مرکز زیبایی، ایمپلنت و لیزر دکتر صالحیان یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی است که با همکاری تیم متخصص و متعهد آماده خدمتگزاری و ارائه‌ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد.
 
لمینیت ونیر دندان
 
لمینت یا ونیر دندان یکی از موثرترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی است که به منظور اصلاح طرح لبخند انجام می‌شود. البته در دندانپزشکی ترمیمی عمومی نیز از لمینت دندان برای ترمیم شکستگی یا پوشاندن نقص زیبایی دندان استفاده می‌شود.
ونیر لامینت ظاهری کاملاً واقعی و بسیار شبیه به دندان طبیعی را ایجاد می‌کند. لمینیت دندان سرمایه‌گذاری بلند مدتی است و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، ۱۵ سال یا بیشتر ماندگاری دارد.

مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال - دکتر اردلان صالحیان
 
کامپوزیت دندان
 
کامپوزیت یکی از تکنیک‌های دندانپزشکی زیبایی است که می‌تواند عیوب زیبایی دندان‌های شما را برطرف کرده و زیبایی لبخندتان را بهبود ببخشد. کامپوزیت‌ها انواع مختلفی دارند و با درجات مختلفی از رنگ، سفتی و شفافیت ساخته شده‌اند، به این ترتیب دندانپزشک می‌تواند کامپوزیت مناسبی که با دندان‌های شما همخوانی دارد، انتخاب نماید. کامپوزیت برای بستن فاصله بین دندان‌ها، پر کردن سوراخ دندان و یا از بین بردن لکه‌های دندان، ترمیم دندان‌های خردشده و بد رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. کامپوزیت همچنین گزینه‌ای عالی برای ترمیم فوری دندان‌های شکسته جلو به شمار می‌آید.
 
مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال - دکتر اردلان صالحیان 

بلیچینگ (سفید کردن دندان ها)
 
میزان گرایش عمومی به استفاده از روش‌های سفید کردن دندان روز به روز بیشتر می‌شود، زیرا هر روز افراد بیشتری به دنبال داشتن لبخندی درخشان‌تر و سفیدتر هستند. دندان‌های سفید نه تن‌ها چهره شما را سال‌ها جوان‌تر و زیباتر نشان می‌دهد، بلکه باعث می‌شود که شما از دید دیگران در همان نگاه اول، فردی سالم و قوی به نظر برسید. اما در درمان بلیچینگ سوالی پیش می‌آبد که آیا سفید کردن دندان‌ها برای شما مناسب است؟ به طور کلی روش سفید کردن دندان‌ها دست کم در ۹۰ % از افرادی که از آن استفاده می‌کنند نتایج موفقی حاصل می‌کند، اما با این حال این روش ممکن است برای همه افراد گزینه مناسبی نباشد. اصولاً بهتر است هنگامی اقدام به سفید کردن دندان‌های خود نمایید که رنگ آن‌ها به خاطر افزایش سن، مصرف نوشیدنی‌های رنگ‌دار و یا سیگار کشیدن، زرد شده باشد. اما در صورتی که شما با مشکل حساسیت دندانی شدید، بیماری‌های لثه یا پوسیدگی مینای دندان مواجه هستید، احتمالاً تا وقتی که این مشکلات را درمان نکنید، سفید کردن دندان‌ها هم به شما توصیه نمی‌شود.

مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال - دکتر اردلان صالحیان
 
ایمپلنت در یک جلسه
 
در بسیاری از موارد می‌توان کشیدن دندان و کاشت فوری دندان در حفره دندان کشیده شده را در یک روز انجام داد. ایمپلنت فوری غالباً برای دندان‌های جلویی انجام می‌شود. از این روش می‌توان برای جایگزینی یک یا چند دندان به طور همزمان بهره گرفت. غالباً این امکان وجود دارد که دندان را در زمان کشیدن دندان و جایگذاری ایمپلنت به طور موقت روکش کرد. این روکش موقت بلافاصله به ایمپلنت متصل می‌شود؛ بنابراین گاهی بیمار با دندان به شدت آسیب دیده به کلینیک مراجعه می‌کند، دندان وی کشیده می‌شود، ایمپلنت بلافاصله در حفره دندان کاشته می‌شود و روکش موقت نیز بلافاصله روی ایمپلنت گذاشته می‌شود. در نهایت بیمار پس از ایمپلنت فوری کلینیک را با یک دندان جدید ترک می‌کند. البته تمام بیماران نمی‌توانند از روش کاشت فوری دندان بهره بگیرند و دندانپزشک باید مناسب بودن این درمان سریع را بررسی کند. اگر در جستجوی جایگزینی راحت و دائمی برای دندان غائب هستید، خبر خوشی برایتان داریم، دندانپزشکی مدرن جستجوی شما را پایان بخشیده است. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته نه تن‌ها می‌توانید بدون مشکل غذا بخورید و صحبت کنید، بلکه می‌توانید به زیبایی نیز لبخند بزنید. برخلاف کاشت معمولی دندان که اتمام آن چندین هفته طول می‌کشد، ایمپلنت فوری به سادگی در یک جلسه انجام می‌شود.
 
مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال - دکتر اردلان صالحیان 
 
سایر خدمات مرکز دندانپزشکی مجهز دکتر صالحیان
  • اصلاح طرح لبخند به صورت تمام دیجیتال و علمی با استفاده از سیستم کامپیوتری(GPS/PSS)  که بهترین طراحی لبخند را با توجه به چهره‌ی شما بازسازی می‌کند.
  • بستن فاصله بین دندان ها، اصلاح لبخند لثه ای و...
  • تغییر فرم، شکل و رنگ لثه با لیزر
  • ارتودنسی
  • جراحی دندان‌های نهفته و عقل توسط متخصص جراحی فک و صورت
  • درمان بیماران اطفال، کودک و خردسال توسط متخصص کودکان
  • درمان ریشه به وسیله سیستم روتاری با سرعت و کیفیت بالا
مزایای مرکز تخصصی و مجهز دندانپزشکی دکتر صالحیان
  • مجهز به لابراتوار اختصاصی(CSR)
  • سیستم رادیوگرافی تمام دیجیتال(CAD/CAM)
  • مجهز به سیستم استریلیزاسیون کامل دقیق

 


مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال - دکتر اردلان صالحیان 
 
مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت یخچال، دکتر اردلان صالحیان
جراح - دندانپزشک زیبایی
فلوشیپ ایمپلنت از آمریکا
فلوشیپ زیبایی از ایتالیا
عضو اکادمی دندانپزشکان آمریکا (ADA)
 
 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خبرهای مرتبط

لیپوماتیک یا سایر روش‌های لیپوساکشن کدام بهتر است؟
لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می­‌شود.
پزشکی 14:11   1396/10/19
ایمپلنت به روش کاملا دیجیتال بدون برش و جراحی
نویگیشن از روش‌های نوین در عرصه کاشت ایمپلنت است. در این روش طراحی و کاشت به صورت کاملا دیجیتالی صورت میگیرد. این روش نسبت به روش‌های سابق مزایای زیادی دربر دارد. می‌خواهیم به بررسی ویژگی‌های این فناوری جدید بپردازیم با ما همراه باشید.
پزشکی 12:00   1396/10/19
جراحی زیبایی زنان، لیزر واژینال، دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان
یکی از جراحی هایی که امروزه بسیار انجام می‌شود، جراحی زیبایی واژن است. این عمل بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است و بسیاری از خانم‌ها این عمل را در انواع مختلف انجام می‌دهند.
پزشکی 10:05   1396/10/2
مركز اسكن و طراحی ٣ بعدی جراحی زيبايی صورت
ما مفتخر هستیم که با ثبت اختراع جهانی قالب‌های کنترلی توانستیم کمک بسزا و شایانی در زمینه‌ی جراحی‌های زیبایی انجام بدهیم که متقاضیان عمل زیبایی بتوانند با بالاترین ضریب اطمینان به نتایج دلخواهشان برسند.
پزشکی 14:50   1396/9/26
حرفه‌ای‌ترین مرکز بلیچینگ ایران - دکتر اردلان صالحیان
افرادی که دندان‌های زیبا دارند، زمان صحبت کردن و خندیدن، زیبایی دندان‌های آن‌ها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد. داشتن دندان‌های زیبا به اندازه‌ای اهمیت دارد که حتی اگر سایر اجزا صورت متناسب و زیبا باشند، اما تنها جای یکی از دندان‌ها خالی باشد چهره را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد. مرکز زیبایی، ایمپلنت و لیزر دکتر صالحیان یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی است که با همکاری تیم متخصص و متعهد آماده خدمتگزاری و ارائه‌ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد.
پزشکی 09:29   1396/9/22
زیبایی رویا نیست - کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی
کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی یکی از مراکز پیشرفته زیبایی، مو، پوست، جوانسازی و تناسب اندام است که می‌تواند شما را به همه آرزوهایی که تا چند سال قبل محال بود برساند. کلینیکی مجهز که بدون بی‌هوشی و درد خدماتی انجام می‌دهد که نتایج فوق العاده و بی نظیری دارد.
پزشکی 15:22   1396/9/21

نظرات کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد *

کانال تلگرام
انتقادات و پیشنهادات

سایت خبری آریایی نیوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخبار منتشر شده ندارد و صرفاً اخبار گوناگون را از منابع خبری معتبر دریافت و با ذکر منبع انتشار می دهد.

لطفا انتقادات و پیشنهادهای سازنده ی خود را در قبال بهبود عملکرد سایت به ما انتقال دهید

ارتباط با ما
تبلیغات
دنیای فوتبال
تبلیغات
آب و هوای امروز
برای نمایش شهرهای دیگر اینجا کلیک کنید.
شهر کمینه بیشینه دما هوا
بجنورد -4 9 -2 شب صاف
مشهد -2 10 -2 شب ابری
اراک -4 9 -2 شب معتدل
همدان -4 7 -3 شب تا قسمتی ابری
یاسوج -6 6 -3 شب صاف
ارومیه -4 7 -3 شب تا قسمتی ابری
سنندج -3 6 -3 شب معتدل
اردبیل -5 5 -4 شب ابری
شهرکرد -6 7 -4 شب معتدل
زنجان -5 5 -4 شب صاف
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح 05:45
طلوع آفتاب 07:13
اذان ظهر 12:14
غروب آفتاب 17:16
اذان مغرب 17:35
نیمه شب شرعی 23:30
نرخ ارز
آمار سایت
Top