Quantcast
aryaenews is loading
Aryae News .ir
در حال بارگذاری...

دی

28 پنجشنبه
1396

اینجا جای تبلیغ شماست !

چشم انداز ما سلامت چشمان شماست

1396/7/18 16:27 منبع برترین ها

کلینیک چشمخانه شماره یک مرکزی به علت استقبال بیماران و نیازهای روز افزون آنان به انجام خدمات تخصصی و فوق تخصصی بیماری‌های چشم، در بنایی نوساز و مدرن در خردادماه ۱۳۹۵ افتتاح گردید؛ و همینطور بخش چشم پزشکی بیمارستان تریتا، وابسته به کلینیک فوق تخصصی چشمخانه و کلینیک مرکزی شهر می‌باشد که دارای کلینیک چشم پزشکی مجهز یه انواع تجهیزات تشخیصی و درمانی بیماری‌های چشم بوده و هر روز کلینیک‌های چشم پزشکی آن آماده ویزیت بیماران غرب تهران است.

چشم انداز ما سلامت چشمان شماست
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
 
کلینیک چشمخانه شماره یک مرکزی

این مرکز به علت استقبال بیماران و نیازهای روز افزون آنان به انجام خدمات تخصصی و فوق تخصصی بیماری های چشم، در بنایی نوساز و مدرن در خردادماه ۱۳۹۵ افتتاح گردید. اهم خدماتی که در این مرکز ارائه می شود عبارتند از آنژیوگرافی، تصویر برداری از قرنیه، عصب بینایی، لایه های سطحی شبکیه، (ERG-EOG-VEP)، کنترل فشار چشم، ثبت میدان بینایی، اپتومتری، عرضه لوازم کم بینایان، اتاق عمل مجهز به دستگاه کراس لینک، فمتوسکند، لیزیک، لازک، PRK
 
همچنین کلینیک های تخصصی چشم در زمینه های فوق تخصصی شامل شبکیه، قرنیه، گلوکوم، جراحی کاتاراکت، جراحی پلاستیک چشم، اعصاب چشم و …
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
 
کلینیک مرکزی

کلینیک مرکزی شهر در سال ۱۳۸۰ توسط جمعی از پزشکان متخصص و اساتید دانشگاه تاسیس گردید. هدف از تاسیس این کلینیک، ارائه خدمات تخصصی. تشخیصی و درمانی پیشرفته چشم پزشکی و گوش و حلق و بینی بوده است. مدیریت صحیح، جذب پزشکان متبحر و باتجربه، استفاده از پرسنل ورزیده و دلسوز، قراردادهای متعدد با تمامی بیمه های تکمیلی و بیمه خدمات درمانی، موجب رضایتمندی بیماران و همراهان آنان گردیده است. کلینیک مرکزی شهر به بهبودی مستمر خدمات توجه کامل دارد و در این راستا کلینیک به بهترین دستگاه ها و امکانات جراحی چشم مجهز گردیده است.
 
در زمینه گوش و حلق و بینی و رینوپلاستی، این کلینیک مجهز به اتاق های عمل کاملا مجهز به آخرین دستگاه های سینوسکوپی و آندوسکوپی و لیزر جراحی گوش و حنجره و جراحی بینی می باشد. اقبال پزشکان و بیماران موجب گردیده است که ظرف ۱۵ سال اخیر بیش از ۱۷۰ هزار عمل جراحی با بهترین نتایج و کمترین عارضه در این مرکز انجام گردد.
 
کلینیک چشمخانه شماره دو (بیمارستان تریتا)

بخش چشم پزشکی بیمارستان تریتا، وابسته به کلینیک فوق تخصصی چشمخانه و کلینیک مرکزی شهر می باشد که دارای کلینیک چشم پزشکی مجهز یه انواع تجهیزات تشخیصی و درمانی بیماری های چشم بوده و هر روز کلینیک های چشم پزشکی آن آماده ویزیت بیماران غرب تهران است.
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
 
اهم خدماتی که در این مرکز ارائه می شود عبارتند از تصویر برداری از قرنیه، عصب بینایی، لایه های سطحی شبکیه، (ERG-EOG-VEP)، کنترل فشار چشم، ثبت میدان بینایی، اپتومتری، عرضه لوازم کم بینایان، اتاق عمل مجهز به دستگاه کراس لینک و دستگاه اگزایمر الگراتو(لیزیک، لازک، PRK)
 
همچنین بخش چشم وابسته به کلینیک مرکزی دارای ۶ اتاق عمل مجهز به آخرین دستگاه های مدرن برای اعمال جراحی چشم می باشد.

دستگاه های خدمات تشخیصی درمانی چشم
 

تصویربرداری های قرنیه

چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
 
پنتاكم

 ‌ابزاري بسيار ارزشمند براي ارزيابي بيماران کاندیدای جراحی انکساری و نیز تشخیص و بررسی سیر پیشرفت مشکلات قرنیه نظیر قوز قرنیه(کراتوکونوس) می باشد.
 
اورب اسکن

اين دستگاه مي تواند با اندازه گیری سطح قدامی و خلفی و نیز ضخامت قرنیه و اندازه گیری ابعاد قسمت قدامی چشم، بيماري هاي سطح خلفي قرنيه را نيز مشخص كند. كه قبلا با توپوگرافي امكان پذير نبود، بدين وسيله هرچه بهتر و دقيق تر قرنيه ارزيابي مي گردد. قبل از جراحي هاي اصلاح كننده عيوب انكساري انجام اين آزمايش كه دقت بالاتري دارد در خواست و توصيه مي گردد.
 
توپوگرافي قرينه

دستگاهی است که با تاباندن تصویر دوایر هم مرکز روی قرنیه از ان تصویربرداری می کند و با اندازه گیری انحناهای قرنیه می تواند در تشخیص نامنظمی قرنیه ناشی از بیماری های مختلف و نیز پیوند قرنیه و فیت عدسی های تماسی بکار گرفته شود.
 
پاکی متری

دستگاهی است که با بکارگیری امواج ماوراء صوت ضخامت قرنیه را اندازه گیری می کند و در ارزیابی بیماران داوطلب جهت جراحی انکساری و نیز تشخیص و ارزیابی سیر پیشرفت بیماران مبتلا به آب سیاه(گلوکوم) و ... بکار گرفته می شود.

اسپکولار میکروسکوپی

دستگاهی است که برای بررسی و شمارش سلول های لایه داخلی قرنیه در موارد نیاز به اعمال جراحی داخل چشمی بکار گرفته می شود.
 
تصویربرداری های شبکیه 
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست
 
B-scan

دستگاهی است که با استفاده از امواج ماوراء صوت تصویر برداری و بررسی داخل چشم خصوصا شبکیه را در شرایطی که کدورت هایی نظیر آب مرواید بسیار متراکم و یا خون ریزی داخل چشم و کدورت قرنیه امکان مشاهده مستقیم داخل چشم را ممکن نمی سازد، امکان پذیر می کند. همچنین برای تشخیص و اندازه گیری اجسام خارجی نفوذ کننده به چشم و تومورهای داخل چشمی بکار گرفته می شود.
 
 A-scan

این دستگاه با بکارگیری امواج ماوراء صوت طول قدامی-خلفی چشم را اندازه گیری نموده و قدرت لنز داخل چشمی بیمار که در جراحی اب مروارید کارگذاشته میشود را تعیین می کند.
 
ERG  EOG - VEP

ERG: الکترورتینوگرام؛ این دستگاه با نصب الکترودهایی فعالیت سلول های شبکیه را ارزیابی و ثبت می کند و در بیماری های مرتبط با گیرنده های بینایی شبکیه به تشخیص کمک می کند.

EOG: در روش الکترواکولوگرافى پتانسيل شبکيه را (به‌خصوص از اپى‌تليوم پيگمانته شبکيه و لايه گيرنده‌هاى نوري) با روشى متفاوت از ERG ثبت مى‌کند.

VEP: دستگاه ارزیابی پتانسیل برانگیخته بینایی (Visual Evoked Potential-VEP) در تشخیص زودرس بیماری ‌های ژنتیکی مغز، بیماری MS، ارزیابی اختلالات بینایی که احتمال آسیب به عصب بینایی وجود دارد، و نیز در مسمومیت ناشی از مصرف کلروکین و نیز هرگونه آسیب عصب بینایی کاربرد دارد.

آنژیو

در این روش باتزریق ماده فلورسئین از رگ های داخل چشم عکسبرداری می شود تا مناطق خونریزی مشخص شده و در خصوص لیزر یا سایر درمان ها تصمیم گیری صورت گیرد. این معاینه معمولا در بیماران با مشکلات عروقی نظیر دیابت و فشار خون بالا و... انجام می شود.
 
OCT

این دستگاه امکان تصویر برداری از لایه های شبکیه را امکان پذیر می سازد و به تشخیص و روند درمان در بیمارانی که کاهش بینایی نشان می دهند کمک شایانی بعمل می آورد. از این آزمایش می توان در موارد مشکل دار آب مروارید و سوراخ شدگی شبکیه و یا ورم لایه های شبکیه و یا مواردی که روی شبکیه کشش وارد می شود می توان استفاده نمود.
 
تست های مربوط به گلوکوم(آب سیاه)
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
پریمتری

دستگاه میدان بینایی است که جهت بررسی مسیر عصب بینایی از چشم تا مغز مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین کاربرد آن در تشخیص و پیگیری بیماران مبتلا به آب سیاه(گلوکوم) و نیز افراد مبتلا به تومورهای مغزی و هر وضعیتی که بر عصب بینایی اثرگذار باشد نظیر مسمومیت ناشی از مصرف کلورکین یا بیماری MS می باشد.
 
 HRT

با انجام HRT می‌توان تصویری سه‌بعدی از عصب بینایی و شبکیه جهت بررسی میزان آسیب به لایه فیبر عصبی شبکیه به دست آورد.
 
 
اندازه گیری لنز داخل چشمی 
 
 چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست
بیومتری

در روش بیومتری با کمک دستگاه های اولتراسوند، لن استار و یا IOL MASTER مشخصات لنز داخل چشمی در بیماران مبتلا به آب مروارید اندازه‌گیری می شود.
 
بینایی سنجی Optometry 
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
 
کنتراست سنسیتیوینتی

این تست با سنجش توانایی بیمار در تشخیص شکل از زمینه در ارزیابی بیمارانی که در محیط های کم نور احساس مشکل می‌کنند و یا خیرگی نور برایشان آزار دهنده است، در بیماران کاندیدای جراحی انکساری، در ارزیابی مبتلایان به آب سیاه، آب مروارید، دیابت و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اپتومتری

سازمان بهداشت جهانی اپتومتری را مراقبین اولیه سلامت چشم می‌داند. به این معنا که یک بیمار چشم در آغاز باید توسط یک بینایی‌سنج (اپتومتریست) معاینه شود تا اگر دچار عیوب انکساری و اختلالات دید دو چشمی انحرافات عضلانی انکسار چشم و مواردی از این قبیل بود توسط اپتومتریست درمان گردد و در غیر این صورت به چشم پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود. معادل فارسی اپتومتری، بینایی سنجی است، در واقع ترجمه لغت به لغت اپتومتری می‌باشد و با توجه به گستردگی این رشته و شرح وظایف آن معادل دقیقی محسوب نمی‌شود.
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست
 
اسامی کلیه خدمات کلینیک چشمخانه

ساختمان پلاک 32 (چشمخانه)

طبقه اول (خدمات پاراکلینیک): پنتاکم، پاکیمتری، سیکلور فرکشن و BCVA، اپتومتری، تجویز عینک، BCVA، کنتاکت لنز (هارد/ سافت/ توریک)، PAM، تست کنتراست سنسیتیویتی، پریمتری کامپیوتری، اکوگرافی A، تعیین IOL با سونو، اسپکولار میکروسکوپی، تعیین قدرت لنز با  LENSTAR، فلورسین آنژیوگرافی، اتوفلور سانس، فوندوس فتوگرافی، ایندوسیانین گرین آنژیوگرافی ICG، OCT-A، HRT، OCT ماکولا، OCT سر عصب و NFLT، یاگ لیزر کپسولاتومی، یاگ لیزر PI، لیزر شبکیه (PRP، MPC، Barrier)، T.T.T، S.L.T، P.D.T
 
طبقه دوم (لیزیک): توپولایزر، PRK/ لازک، VEP، EOG، ERG، کراس لینکینگ

طبقه سوم (درمانگاه): ویزیت پزشکان متخصص و فلوشیپ چشم، اکوگرافی B، تونومتری پاسکال، اپتومتری

ساختمان پلاک 24 (کلینیک مرکزی شهر): ارائه دهنده کلیه اعمال جراحی چشمی دارای دو بخش مردان و زنان و 7 اتاق عمل در دو طبقه

ساختمان پلاک 22 (کلینیک مرکزی شهر): ارائه دهنده کلیه اعمال ENT دارای 1 بخش و 3 اتاق عمل

بخش چشم بیمارستان تریتا

خدمات پاراکلینیک: پریمتری، توپوگرافی، پکیمتری، اورب اسکن، اپتومتری، یاگ لیزر، OCT، IOL Master، B-Scan
 
اتاق عمل لازک
 

مجموعه چشمخانه واحد تریتا هر روزه در ساعات 7:30 الی 18:00 با کمال افتخار آماده ارائه خدمات به شما مراجعین گرانقدر می باشد. 


چشم انداز ما سلامت چشمان شماست 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست
 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماستچشم انداز ما سلامت چشمان شماست

 
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستشعبه ۱: تهران، خ ولیعصر٬ بالاتر از میدان ونک٬ خ والی نژاد٬ پلاک ۳۲
چشم انداز ما سلامت چشمان شماستشعبه ۲(بيمارستان تريتا): بزرگراه همت، بعداز تقاطع بزرگراه آزادگان، روبروی دریاچه چیتگر
 
 
چشم انداز ما سلامت چشمان شماست 

خبرهای مرتبط

لیپوماتیک یا سایر روش‌های لیپوساکشن کدام بهتر است؟
لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می­‌شود.
پزشکی 14:11   1396/10/19
ایمپلنت به روش کاملا دیجیتال بدون برش و جراحی
نویگیشن از روش‌های نوین در عرصه کاشت ایمپلنت است. در این روش طراحی و کاشت به صورت کاملا دیجیتالی صورت میگیرد. این روش نسبت به روش‌های سابق مزایای زیادی دربر دارد. می‌خواهیم به بررسی ویژگی‌های این فناوری جدید بپردازیم با ما همراه باشید.
پزشکی 12:00   1396/10/19
جراحی زیبایی زنان، لیزر واژینال، دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان
یکی از جراحی هایی که امروزه بسیار انجام می‌شود، جراحی زیبایی واژن است. این عمل بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است و بسیاری از خانم‌ها این عمل را در انواع مختلف انجام می‌دهند.
پزشکی 10:05   1396/10/2
مركز اسكن و طراحی ٣ بعدی جراحی زيبايی صورت
ما مفتخر هستیم که با ثبت اختراع جهانی قالب‌های کنترلی توانستیم کمک بسزا و شایانی در زمینه‌ی جراحی‌های زیبایی انجام بدهیم که متقاضیان عمل زیبایی بتوانند با بالاترین ضریب اطمینان به نتایج دلخواهشان برسند.
پزشکی 14:50   1396/9/26
حرفه‌ای‌ترین مرکز بلیچینگ ایران - دکتر اردلان صالحیان
افرادی که دندان‌های زیبا دارند، زمان صحبت کردن و خندیدن، زیبایی دندان‌های آن‌ها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد. داشتن دندان‌های زیبا به اندازه‌ای اهمیت دارد که حتی اگر سایر اجزا صورت متناسب و زیبا باشند، اما تنها جای یکی از دندان‌ها خالی باشد چهره را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد. مرکز زیبایی، ایمپلنت و لیزر دکتر صالحیان یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی است که با همکاری تیم متخصص و متعهد آماده خدمتگزاری و ارائه‌ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می‌باشد.
پزشکی 09:29   1396/9/22
زیبایی رویا نیست - کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی
کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی یکی از مراکز پیشرفته زیبایی، مو، پوست، جوانسازی و تناسب اندام است که می‌تواند شما را به همه آرزوهایی که تا چند سال قبل محال بود برساند. کلینیکی مجهز که بدون بی‌هوشی و درد خدماتی انجام می‌دهد که نتایج فوق العاده و بی نظیری دارد.
پزشکی 15:22   1396/9/21

نظرات کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد *

کانال تلگرام
انتقادات و پیشنهادات

سایت خبری آریایی نیوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخبار منتشر شده ندارد و صرفاً اخبار گوناگون را از منابع خبری معتبر دریافت و با ذکر منبع انتشار می دهد.

لطفا انتقادات و پیشنهادهای سازنده ی خود را در قبال بهبود عملکرد سایت به ما انتقال دهید

ارتباط با ما
تبلیغات
دنیای فوتبال
تبلیغات
آب و هوای امروز
برای نمایش شهرهای دیگر اینجا کلیک کنید.
شهر کمینه بیشینه دما هوا
بجنورد -4 9 -2 شب صاف
مشهد -2 10 -2 شب ابری
اراک -4 9 -2 شب معتدل
سنندج -3 6 -3 شب معتدل
همدان -4 7 -3 شب تا قسمتی ابری
یاسوج -6 6 -3 شب صاف
ارومیه -4 7 -3 شب تا قسمتی ابری
اردبیل -5 5 -4 شب ابری
شهرکرد -6 7 -4 شب معتدل
زنجان -5 5 -4 شب صاف
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح 05:45
طلوع آفتاب 07:13
اذان ظهر 12:14
غروب آفتاب 17:16
اذان مغرب 17:35
نیمه شب شرعی 23:30
نرخ ارز
آمار سایت
Top